SADECE İSTANBUL HİZMET VERİYORUZ 🐝 Kurumsal Firmalar : Şahıs - Anonim - Limited
Gürsel Mah Nurtaç Cad No : 90 / B Kağıthane İstanbul
0212 294 52 14
0535 352 50 14
7.YIL
İNFLUENCER FENOMEN ÇALIŞMA ŞARTLARI

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Siz de işinizi E-Ticaret’e taşıyın !

Ürünlerinizi kendi E-Ticaret sitenizde satışa sunarak büyüyen pazarda yerinizi alın ve rekabet gücünüzü artırın !

Özel anlaşmalı kargo fiyatları

Ticimax müşterilerine özel anlaşmalı kargo firmaları ile özel fiyatlarla kargo maliyerlerinizi düşürün !

İnstagram'dan satış yapın !

Ticimax e-ticaret sitesine entegre instagram mağazanız ile paylaşımlarınızı satışa dönüştürün .

Tüm pazaryerleri ile entegre olun

Hem kendi sitenizde hemde pazaryeri entegrasyonları ile bir çok kanalda ürünlerinizi satışa sunun .

Ticimax E-Ticaret Bayisiyiz
Siz de işinizi hemen E-ticaret’e taşıyın
Ürünlerinizi kendi E-Ticaret sitenizde satışa sunarak
n11 , hepsiburada , gittigidiyor , amazon , trendyol
büyüyen pazarda yerinizi alın ve rekabet gücünüzü artırın
Ticimax E-Ticaret danışmanlığı
0212 294 52 14 | 0535 352 50 14
HEMEN SATIN AL

Ticimax E-Ticaret Pazaryeri Entegrasyon

Ticimax E-Ticaret Pazaryeri Entegrasyon

Ticimax E-Ticaret

En büyük e-ticaret sitelerinin kullandığı Türkiye'nin en iyi e-ticaret alt yapısı ile zaman kaybetmeden başarıyı yakalayın. Benzersiz kapsamda 7/24 teknik destek Kampanya Kurguları Pazarlama Modülleri ve Mobil Uygulamalar ile fark yaratın !

Gelişmiş ve Esnek

Benzersiz bulut e-ticaret altyapısı ile trendleri zaman ve para kaybetmeden yakalayın. Satışlarınızı arttırın ve operasyonel yüklerinizi hafifletin.

7/24 Teknik Destek

Sadece Ticimax'ta olan 7/24 telefon ve ticket desteği ile kesintisiz hizmet alın. Ticimax Akademi'de her hafta ücretsiz sınıf ve uygulamalı eğitimlerimize katılın.

Arama Motoru Optimizasyonu

Muhteşem SEO uyumu ve esnek E-Ticaret SEO modülleri ile arama motorlarında üst sıralarda yer alın. Seo için ihtiyacınız olan herşey panelinizde.

Promosyon ve Kampanyalar

Özel kampanya robotu ile kampanyalar kurgulayın üyelerinize promosyon ve çekler tanımlayın. Sürpriz kampanyalar yaparak herkesi şaşırtın.

Ticimax E-Ticaret

Destek

Anahtar Teslim E-Ticaret

E-Ticaret yapmak istiyorum ama nasıl mı diyorsunuz? Hiç Merak Etmeyin Ticimax'ın kolay uygulamaları ve verdiği ücretsiz birebir eğitimler sayesinde e-ticaret sitenizi kısa zamanda oluşturabilir, satışlara başlayabilirsiniz.

Özel Modüller

Ticimax ile e-ticaret daha hızlı, daha pratik! Tek tuş ile fatura kesme, kargo ve diğer entegrasyon modülleri, hızlı ve kolay ürün ekleme seçenekleri ve daha birçok gelişmiş modül ile ticaretinizi kolaylaştırın.

7 / 24 Destek

Dilediğiniz zaman ulaşıp cevap alabileceğiniz, size zaman kaybettirmeyecek teknik ekip 7/24 hizmetinizde. İster arayın, ister yazın, ister ücretsiz dökümanlarımızdan yararlanın!

Kullanımı Kolay Yönetim Paneli

Ticimax e-ticaret sisteminin kolay ürün girişi yapabilmeniz, siparişlerinizi kolay takip edip gönderebilmeniz ve satışlarınızı detaylı raporlayabilmeniz için kullanıcı dostu, kolay arayüzleri vardır.

Tek Tuşla Fatura Kesme Özelliği

E-ticaret sitenizde yaptığınız satışların faturalarını tek tuşla bastırın! Ayrıca kestiğiniz faturaların tüm dökümlerini excel ile alın, muhasebe programlarına fatura kesmek için ekstra ücret ödemeyin.

Ödeme Sistemleri

Tüm bankaların sanal pos alt yapıları sisteme entegre durumda. Tek yapmanız gereken sanal pos şifrelerinizi yönetim paneliniz üzerinden girmeniz. Bunun dışında Paypal, Payu, Ipara, Iyzico gibi özel ödeme sistemleri de sizler için hazır durumda.

Entegrasyon Seçenekleri

Ticimax'ın esnek yapısı sayesinde birçok tedarikçi entegrasyonu, web service entegrasyonları, kargo entegrasyonları, muhasebe ve erp entegrasyonları hali hazırda sizleri bekliyor. Tek yapmanız gereken entegre olmak istediğiniz firmayı söylemek!

Detaylı Sipaiş Kargo Yönetimi

E-ticaret sitenizden aldığınız tüm siparişleri adım adım yönetebilir, raporlayabilirsiniz. Entegrasyon altyapısı olan tüm kargo şirketleri ile entegrasyon sistemi sayesinde kargo bilgilerini web siteniz üzerinden yayınlayabilir siparişlerinizi kargo sistemine anında aktarabilirsiniz.

Reklam Eğitimi

Ticimax Sertifikalı Google Partneriyiz! Bu ne anlama mı geliyor? E-ticaret siteniz için vereceğiniz tüm reklamları Google tarafından sertifikalandırılmış personellerimiz yönetebilir, size özel promosyonlar, ekstra hediye bütçeler yaratabilir.

Modüller

Parçalı Ödeme Sistemi

Aynı mağazanızdaki gibi parçalı ödeme alabilmenizi sağlayan sistem ilk Ticimax'ta. Müşterileriniz sipariş tutarını parça parça farklı kredi kartları ile ödeyebilir. Kredi kartı limitlerine takılmadan alışveriş yapabilir.

Ses ile Arama Sistemi

Siz konuşun Ticimax anlasın! Müşterileriniz e-ticaret sitenizde arama yaparken ne aradıklarını söylemeleri artık yeterli. Ses ile işlem teknolojisine sahip tek e-ticaret paketi.

Detaylı Filtreleme Sistemi

Sitenizde binlerce ürün mü var? Detaylı filtreleme sistemi sayesinde müşterileriniz aradığı ürünü, hizmeti belirleyeceğiniz kriterlere özel filtreleme yaparak sitenizde kaybolmasın, kolay ulaşsın, satın alsın.

En Gelişmiş Kampanya Uygulamaları

Yüzlerce alternatifi içinde barındıran kampanya uygulamalarımız ile e-ticaret sitenizde müşterilerinize dilediğiniz şekilde kampanyalar düzenleyin, satışlarınızı arttırın!

Toplu Resim Yükleme

Ürünlerinize ait resimleri yüklerken sıkılmayın. Ürünlerinizin görsellerini tutup, tek sefer de e-ticaret sitenizin yönetim panelinize bırakın; Ticimax bir seferde yüklesin. Saatlerce resim yüklemekle uğraşmayın, vakit kaybetmeyin.

Kargo Firmaları İle Entegrasyon

Entegrasyon alt yapısı olan tüm kargo şirketleri ile tam entegrasyon. Satışlarınız kargo firmasının sistemine siz hazırlar hazırlamaz düşer, müşterileriniz sipariş yönetimlerinden durumunu takip eder. Ne kargo şirketi uğraşır ne siz.

Tek Tuş ile Fatura Kesme

E-ticaret sitenizde yaptığınız satışların faturalarını tek tuşla bastırın! Ayrıca kestiğiniz faturaların tüm dökümlerini excel ile alın, muhasebe programlarına fatura kesmek ekstra ücret ödemeyin.

Sosyal Medya Uygulamaları

Ticimax kullanıcıları sosyal medya uygulamaları ile artık daha başarılı. Facebook Mağaza, Facebook Login, Facebook Beğen, Tweetle, Linkedin Paylaş, Blogger Paylaş v.b. uygulamalar ile en sosyal siz olun.

Web Services Uygulamaları

Ticimax services'ı kullanarak dilediğiniz uygulamayı geliştirin, e-ticaret siteniz ile anında entegre edin. Web Services uygulamalarımız ile dilerseniz uygulama geliştirin dilerseniz var olan uygulamalarınızı e-ticaret sitenize entegre edin, özgür olun!

İptal / İade Takip Modülü

E-ticaret sitenizdeki iptal - iadeleri adım adım takip etmenizi sağlayan bu modül sayesinde tüm iptal - iade taleplerini online olarak alırsınız, online olarak işlem yapar adım adım tüm takibi sağlarsınız.

Mobil Uygulamalar

Mobil uygulamalarımız ile e-ticaret siteniz her an yanınızda. Mobil site dışında mobil uyumlu yönetim paneli ile tüm satışlarınızı ve ürün işlemlerinizi akıllı telefonunuz veya tabletiniz ile her an takip edin.

Müşteri Destek Modülü

Artık bir zorunluluk haline gelen bu uygulama ile müşterilerinizin taleplerini online olarak karşılayabilirsiniz. Müşterileriniz tüm soru ve sorunlarını size online olarak iletirler; siz de online olarak cevaplar tüm yazışmaları kayıt altına alırsınız. Telefon trafiğiniz azalır, müşteri memnuniyetiniz artar.

Entegrasyon

Tamamen Yenilen ve Son Teknoloji Yazılım

Ticimax’ın tamamen yenilenen yazılım ve altyapısı, dünyadaki son teknolojiler kullanılarak tasarlanmıştır. Tamamen .net c# alt yapısı ile geliştirilen e-ticaret paketimiz Türkiye’nin en gelişmiş ve en esnek e-ticaret paketidir.

Otomatik Güncelleme

Yenilenen versiyonumuzda bulunan otomatik güncelleme sistemi ile eklediğimiz her özellik, geliştirdiğimiz her modül, her tasarım anında sizinde e-ticaret sitenizde.

Geliştirilebilir Esnek Alt Yapı

Paket uygulamalara bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Ticimax’ın özel yazılım hizmeti ile e-ticaret paketinizi istediğiniz gibi geliştirtebilir, özel modüller yazdırabilirsiniz.

Yenilenmiş Güçlü Sunucu Alt Yapısı

Sunucularımız özel olarak optimize edilmiş tamamen HP ve az miktarda SNC marka sunuculardan oluşmaktadır. Her bir sunucumuzda min. 24 Gb ram ve yeni nesil çift xeon işlemci bulunmaktadır.

Tedarikçi Entegrasyonu

Penta E-Ticaret Entegrasyonu

Çevre birimleri, pc bileşenleri, ağ ve iletişim ürünleri, yazılım ürünleri, tüketim ürünleri, yazıcılar ve fax makinalarının toptan satışını yapan Penta Bilgisayar A.Ş. Entegrasyon hizmeti ile birlikte sizde Penta ürünlerini e-ticaret sitenizde satabilirsiniz.

İndeks E-Ticaret Entegrasyonu

İndeks Bilgisayar Sistemleri Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş. 10.07.1989 tarihinde Türkiye genelindeki bilgisayar firmalarına, ihtiyaç duydukları tüm ürünleri, iyi organize olmuş bir bilgisayar dağıtıcısı kimliği altında sağlamak amacı ile kurulmuştur. İndeks Bilgisayar A.Ş. 200'den fazla dünya markasının dağıtımını gerçekleştirmekte, 382 personele ve 7500'den fazla iş ortağına sahip, 2001 yılından bu yana Bilişim Teknolojileri sektöründe liderliği elinde bulunduran bir şirketler grubu halini almıştır. İndeks entegrasyonu ile birlikte sizde e-ticaret sitenizde İndeks ürünlerini tek tuşla yükleyebilir, satabilirsiniz.

Datagate E-Ticaret Entegrasyonu

Datagate, PC pazarında yerel üreticilere mikro işlemci, sabit disk, hafıza birimleri, optik ürünler, anakartlar, teypler, görüntü kartları, monitör, çeşitli donanım destekleyen yazılımlar gibi BT komponentleri üreten birçok markanın temsilcilik, satış, pazarlama, dağıtım, lojistik ve satış sonrası hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir. Sizde Datagate entegrasyonu ile tek tıkla Datagate ürünlerini e-ticaret sitenize yükleyebilir ve satışa sunabilirsiniz.

Neotech E-Ticaret Entegrasyonu

Neotech Teknolojik Ürünler Dağıtım A.Ş. 04.02.2005 tarihinde 100.000 TL sermaye ile kurulmuştur. İndex A.Ş nin % 80 iştiraki olan Neotech A.Ş. tüketici elektroniği ve iletişim ürünlerinin toptan ticareti konusunda faaliyet göstermektedir.Sizde Ticimax Neotech entegrasyonu ile ürünlerinizi teş tuşla e-ticaret sitenize aktarabilir ve satışa sunabilirsiniz.

Despec E-Ticaret Entegrasyonu

Despec Bilgisayar Pazarlama ve Ticaret A.Ş., Türkiye genelinde bilgisayar firmalarına, kırtasiyecilere ve bilişim marketlerine ihtiyacı duyulan neredeyse tüm Bilişim Teknolojileri (BT) tüketim malzemelerini ( toner, mürekkep kartuş, şerit, yedekleme ürünleri, kağıt ürünleri, aksesuar vb) iyi organize olmuş bir distribütör kimliği ile dağıtmaktadır. Despec entegrasyonu ile tek tuşla tüm ürünlerini e-ticaret sitenize yükleyebilir, satışa sunabilirsiniz.

Verte E-Ticaret Entegrasyonu

Pazarlama ve tedarik noktasında seçkin müşterilerine profesyonel ve etkin çözümler üretmektedir. PROMOSYON, DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI VE ZÜCCACİYE sektörlerinde toptan kanalda yürüttüğümüz faaliyetlerimizi değerli müşterilerimize artık e-ticaret kanalı ile de sunmaktayız. Verte entegrasyonu ile verte ürünlerini tek tuşla e-ticaret sitenize yükleyebilir, satışa sunabilirsiniz.

Modacar E-Ticaret Entegrasyonu

ModaCar kuruluş amacı olan sorunsuz tedarik hizmeti anlayışı ile bayiliğini ve distribütörlüğünü aldığı markayı sahiplenerek çalışmalarını sürdürmektedir. Son 11 yıl süresince E-Ticaret vekurumsal satış kanallarında sorunsuz hizmet ile tedarik zincirinisağlam temellere oturtmuştur. ModaCar Aralık 2010 itibariyle 801e-ticaret firmasına , 363 marka ve 16.000 e varan kalem ürün iletedarik hizmeti sunmaktadır. ModaCar tedarik zincirinde olanmarkaların e-ticaret ve kurumsal kanaldaki ciro payları son 6 yıldır katlanarak büyümektedir. ModaCar entegrasyonu ile sizde ModaCar ürünlerini e-ticaret sitenizde satışa sunabilirsiniz.

E-Selay E-Ticaret Entegrasyonu

Dermokozmetik, biktisel ürünler, sporcu ürünleri , tv ürünleri, medikal ürünler ve alternatif tıp kapsamındaki ürünlerin satışının yapışdığı E-Selay ile Ticimax Entegrasyonu sayesinde teş tuşla ürün aktarımı yaparak E-Selay ürünlerini e-ticaret sitenizden satışa sunabilirsiniz.

YY-İthalat E-Ticaret Entegrasyonu

YY İthalat, uzun yıllara dayanan elektronik ve hediyelik eşya sektöründeki ithalatçı kimliği ile tanınan SES İTHALAT firmasının, e-ticaret firmalarına birinci elden ürün tedariği yapmak amacıyla kurduğu bir ithalat firmasıdır.SizdeTicimax YY-İthalat entegrasyonu ile birlikte ürünleri tek tuşla e-ticaret sitenize çekebilir, satışa sunabilirsiniz.

Edip Saat E-Ticaret Entegrasyonu

Saat tutkunlarının adresi Edip Saat Galerisi, 1972 yılında Edip Gürdal tarafından İstanbul Bakırköy Gür Çarşısında açıldı. Edip Saat o yıllarda Türkiyeye ithal edilen kısıtlı saat markalarının tamamına yakınını mağazasında satışa sunmuş ve kısa sürede İstanbulun her semtinden sayısız müşterisine hizmet vermiştir.Sizde Ticimax Edip saat Entegrasyonu ile beraber teş tuşla ürün aktarımı yapabilir ve e-ticaret sitenizde satışa sunabilirsiniz.

Dilay E-Ticaret Entegrasyonu

Dilay Kozmetik 2001 Yılından beri Dünyanın en seçkin ve en kaliteli ürünlerinin Yalova'da ilk ve tek bayiliğini sürdürmektedir. Dilaykozmetik.com tanıtımını ve satışını yaptığı tüm ürünlerin yetkili satıcısıdır. Dilaykozmetik.com da satışı yapılan tüm ürünler ithalatçı firmaların garantisi altındadır.Ticimax Dilay kozmetik entegrasyonu ile birlikte tek tuşla ürün aktarımı yaparak dilay kozmetik ürünlerini e-ticaret sitenizde satışa sunabilirsiniz.

Çarşıbaşı E-Ticaret Entegrasyonu

Çarşıbaşı tekstil, iç giyim ve çorapta yılların verdiği deneyimle büyüyen Miorre, Pierre Cardin, Thermatech, Safyün, Crs ve daha pek çok markayla tanınan bir firmadı. Türkiye çapında İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Mersin ve Gaziantep'de toplam 18 mağazsı bulunuyor. Mağazalar ağırlıklı olarak yüksek yaya trafği arterlerinde veya gelişmekte olan alışveirş merkezlerinde yer alıyor. Çok çeşitli ve kaliteli iç giyim ve çorap markasının ve ürünlerinin oldukça ekonomik fiyat düzeylerinde tüketicilere sunulduğu Çarşıbaşı mağazaları her kesimden tüketicilerin sık sık uğradıkları mekanlar haline geldi.

Tekstil Bayi E Ticaret Xml Entegrasyonu

Tekstil Bayi, sektöründe öncü bir kuruluş olup hem teknolojik altyapısı hem de kurumsal özellikleri ile bayilerine maksimum kar ve hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Bu konuda sürekli yeni fikirler üreterek Ev Tekstili sektöründe sağladığımız imkanlarla bütün bayilerimize yeni iş kanalları açmak, karlılığını arttırmak için olanak sağlamaktadır. Tekstil Bayi e ticaret sitenize ev tekstili ürünleri tedarik edebilmektedir.

Aktif Bebek E Ticaret Xml Entegrasyonu

Aktif Bebek 7 senedir anne ve bebek ihtiyaçlarına yönelik ürünlerin e-ticaret firmalarına, bebek marketlere, private shopping sitelerine satış ve pazarlanması konusunda Türkiye'de ilk ve tektir.Amaçları sadece ürün temin etmek değil, en üst düzeyde hizmet vermektir. Tüm kurumsal müşterileri ürünleri aynı koşullarla temin etmektedirler. Sanal Bayi olma hakkını elde eden firmalar arasında hiç bir ayrım yapılmamaktadır.

Kaptan Balık E Ticaret Xml Entegrasyonu

Amatör ve Profesyonel balık avcılığında kullanılan kamış, misina, olta makinesi, başta olmak üzere pek çok ürünün ithalatını ve yerli ürünlerin toptan satışını sürdürmektedir. Ayrıca Sektörün önde gelen BALZER Germany, YOUVELLA Korea, DYNEEMA Korea, DELUX Korea, gibi kaliteli markaların Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. E ticaret sitenize kaptan balık entegrasyonu ile av malzemeleri ürünlerini entegre edip satışlara başlayabilirisniz.

Moda Gsm E Ticaret Xml Entegrasyonu

ModaGSM, cep telefonu kullanıcısının tüm beklentilerini göz önünde bulunduran GSM aksesuar ürünlerini tedarik etmektedir. Modagsm xml entegrasyonu ile e ticaret sitenizde cep telefonu aksesuarlarını hemen satmaya başlayabilirsiniz.

eJoya E Ticaret Xml Entegrasyonu

1993 yılından beri fiziki olarak yürüttüğü her türlü Takı ve Altın grubu ürün pazarlamasını 2002 den itibaren internet satışında yoğunlaştırmış ve bu konuda yüksek kalitede hizmet sunan ilk firma olmuştur. eJOYA.com 'da bulunan ürünler, ilgi ve ihtiyaçlara göre belirlenmiş farklı ana kategori ve alt kategoride sınıflandırılarak, önemli fiyat avantajları ile ziyaretçilerin beğenisine sunulmaktadır. Sizde e joya xml entegrasyonu ile e ticaret sitenizde altın ve takı grubu ürünlerinin satışlarını yapabilirsiniz.

GoldMaster E Ticaret Xml Entegrasyonu

Goldmaster xml entegrasyonu ile sitenize goldmaster sitesinde bulunan elektronik, küçük ev aletleri, sağlık ürünleri, züccaciye, led ışıklar ve tablet pc gibi ürünleri e ticaret sitenizde sergileyebilir ve satabilirsiniz.

Balık Av Marketi E Ticaret Xml Entegrasyonu

Av malzemeleri alanında ön plana çıkmış ve dünyaca ünlü markalrın türkiye distribütörü olmuştur. Bu markalar; Shimano, Sufix, IMA, Lucky Craft, Daiichi, Ace ve Dynamite Baits dir.Tek dağıtıcılığının yapıldığı tüm markalar, tüm dünyada amatör balık avını profesyonel zihniyetle yapan kişiler tarafından benimsenmiştir. Size balık av marketi xml entegrasyonu ile e ticaret sitenizde av malzemeleri ürünlerinin sergilenmesini sağlayabilir ve satışlarını yapabilirsiniz.

Mavi Kozmetik E Ticaret Xml Entegrasyonu

Mavi Kozmetik, Yurtiçi ve yurtdışında bir çok firmaya parfüm , makyaj ve kişisel bakım ürünleri temin etmekle birlikte E-Ticaret sitelerinede XML desteği vermektedir.Mavi Kozmetik markalarından bazıları; Chanel,C.Dior,Cacharel,Givenchy,Lancome,D&G,Prada,Burberry,Davidoff,Narciso Rodriguez,Bvlgari,Hugo Boss,Chloe,Cartier,Carolina Herrera,Diesel,Emporio Armani,Escada,Giorgio Armani,Gucci,Terre D'hermes,Issey Miyake,Jean Paul Gaultier,Kenzo,Jill Sander,Lacoste,Marc Jacobs,Moschino,Nina Ricci,Rochas,Tom Ford,Valentino,Versace,L'oreal,Deborah,Aqua Massage,Dermapeel. Sizde mavi kozmetik xml entegrasyonu ile e ticaret sitenizde yukarıda bulunan markaların kozmetik ürünlerini sitenizde satabilirsiniz.

Samatlı Oyuncak E Ticaret Xml Entegrasyonu

Oyuncak sektöründe 50 yıllık geçmişi olan Samatlı Oyuncak 1984'te ilk ithalatını yaparak bir anonim şirketi olarak sektörde faaliyet göstermeye başladı. Samatlı Oyuncak bu dönemden itibaren; ithalat alanında başarılarını göstermeye devam ederek farklı yaş gruplarındaki çocuklara ve ailelerine hitap eden birbirinden renkli ürünleriyle oyuncak pazarında önemli bir yerde olduğunu kanıtlamıştır.Samatlı, 2009 yılından bu yana SPIN MASTER'ın Türkiye distribütörlüğünü yapmakta, ayrıca başta Amerika ve Avustralya olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki saygın firmaların seçkin ürünlerini Türk tüketicilere sunmaktadır. Sizde Samatlı Oyuncak xml entegrasyonu ile e ticaret sitenizde oyuncak sergileyebilir ve satabilirsiniz.

Çeyiz Evi E Ticaret Xml Entegrasyonu

Çeyizevi, Ev Tekstili, Zücaciye-Mutfak Gereçleri, Giyim, Dekorasyon alanlarında hizmet vermektedir. Sizde çeyizevi xml entegrasyonu ile e-ticaret sitenizde yukarıda bulunan kategorilerde ki ürünleri sergileyebilir ve satışlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Yıldız Saat E Ticaret Xml Entegrasyonu

Yıldız Saat, Adidas, Cerruti, Burberry, Calvin Klein, Casio, D & G, Diesel, Dkny, Dunlop, Emporio Armani, Escape, Fila, Fossil, Gant, Glam Rock, Gucci, Guess, Guess Collection, Hamilton, Lacoste, Longines, Lorus, Louis Erard, Maurice,Michael Kors, Momodesing, Nacar, Nautica, Orient, Pulsar, Raymond Weil, Seiko, Seiko, Swatch, Technomarine, Tendence, Tissot, Tommy Hilfiger, Tw Steel, Versace, Welder,Armani gibi marka saatlerin online tedarikçiliğini yapmaktadır. Size Yıldız Saat xml entegrasyonu ile eticaret sitenizde yukarıdaki marka saatlerin satışlarını yapabilirsiniz.

Dünya Dtm E Ticaret Xml Entegrasyonu

Dünya Dtm, Mutfak Gereçleri, Elektronik, Televizyon, Küçük Ev Aletleri, Ev Tekstili, Kişisel Bakım, Mobilya, Banyo Gereçleri, Züccaciye, Fakir Ev Aletleri, Philips Ev Aletleri, Korkmaz Ev Aletleri, Emsan Aletleri, Hisar Çatal Kaşık, Küçük Ev Aletleri, Kcd Ev Aletleri, Sanyo Ev Aletleri, Ansan Aletleri, Camtaş gibi grupların online tedarikçiğini yapmaktadır. Sizde Dünya Dtm xml entegrasyonu ile e-ticaret sitenizde ilgili kategorilerde satış yapabilirsiniz.

Locopoco E Ticaret Xml Entegrasyonu

Locopoco, 1997 yılında kostüm distribütörlüğü ile çocuk ve eğlence sektörüne adım attığında, Türkiye'de oyuncağın yeterince önemsenmediğini, dünyanın en önemli oyuncak markalarının Türkiye'de bulunmadığını fark etti. Oyuncağın, çocuk gelişimi ve sağlığı için önemini temel alarak, yalnızca kaliteli hammaddelerden üretilmiş, farklı yaş gruplarındaki çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimini gözeten ürünler üreten dünya markaları ve yetişkinler için dünyaca ünlü eğlence, hobi ve koleksiyon markalarının distribütörlüğünü yapmaya başlamıştır. Sizde locopoco entegrasyonu ile e ticaret sitenizde oyuncak kategorisinde satış yapabilirsiniz.

Mecrea E Ticaret Xml Entegrasyonu

Mecrea, Ayakkabı, giyim, çanta, aksesuar, saat, kozmetik gibi kategorilerde ürün tedariği yapmaktadır. Sizde mecrea xml entegrasyonu ile e ticaret sitenizde ilgili kategorilerde ürün listeleyip satışlara başlayabilirsiniz.Mecrea, Ayakkabı, giyim, çanta, aksesuar, saat, kozmetik gibi kategorilerde ürün tedariği yapmaktadır. Sizde mecrea xml entegrasyonu ile e ticaret sitenizde ilgili kategorilerde ürün listeleyip satışlara başlayabilirsiniz.

İlke Bebe E Ticaret Xml Entegrasyonu

İlke bebe, anne ve bebek ürünleri kategorilerinde ürün tedariği yapmaktadır. Sizde ilke bebe xml entegrasyonu ile e-ticaret sitenize ilke bebe ürünlerini listeyebilir ve satabilirsiniz.

Araba Maraba E Ticaret Xml Entegrasyonu

Araba Maraba, günümüz araçlarına uygun aksesuarları Japonya ve Avrupa ülkelerinden getirerek ,pazarı ilk defa "oto aksesuarı" konseptiyle tanıştırmıştır. Araba Maraba xml entegrasyonu ile sizde e-ticaret sitenizde oto aksesuarları kategorisinde ürün çekimi yapıp, satışlara başlayabilirsiniz.

Polat Yıldız E Ticaret Xml Entegrasyonu

Toptan olarak Sütyen, Külot, Atlet, Fantazi İç Çamaşırı, Tayt, Body vb. ürünleri ile Tüketicileri tarafından kalite ödülüne layık görülen önder firma ve marka olarak gündemi yakından takip ederek dünya modasında söz sahibi olmayı kendi moda ve markasını bir yaşam stili haline getirmeyi hedeflemektedir. Sizde Polat Yıldız xml entegrasyonu ile e-ticaret sitenizde ilgili kategorilerde ürün satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Else Silver E Ticaret Xml Entegrasyonu

Else Silver, küpe, bayan yüzük, kolye, kolye küpe setleri, bileklik, şahmeran, kol düğmesi gibi ürünleri içerisinde bulunduran bir e-ticaret sitesidir. Sizde Else Silver xml entegrasyonu ile e ticaret sitenizde ilgili kategorilerde ürün satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Bebek Bayi E Ticaret Xml Entegrasyonu

Bebekbayi, anne ve bebek ürünleri kategorisinde hizmet vermektedir. Sizde bebek bayi xml entegrasyonu ile e ticaret sitenizde anne ve bebek ürünlerini sitenize tek tuşla ekleyip, satışlara başlayabilirsiniz.

E-Ticaret Nekadar Entegrasyonu

www.nekadar.com siteside aradığınız bir ürünün ismini veya markasını yazdığınız zaman size en ucuz hangi sitede olduğunu hemen çıkartır. Site içinde aradığınız ürünün fiyat analizini gösteren aylara göre en yüksek ve en düşük fiyatlarını gösteren bir de tablo bulundurmaktadır. Sizde www.nekadar.com entegrasyonu ile ürünlerinizin www.nekadar.com da yer almasını sağlayarak rakiplerinizden farkınızı gösterebilirsiniz.

E-Ticaret Ucuzu Entegrasyonu

Ucuzu.com, Türkiye'nin lider fiyat karşılaştırma sitelerinden biridir ve 2004 yılından itibaren milyonlarca ziyaretçi ve yüzlerce mağaza arasında online alışveriş rehberi olarak köprü kurmaktadır. Sizde Ucuzu.com entegrasyonu ile birlikte ürünlerinizin burada yer almasını sağlayarak e-ticaret sitenizdeki fiyat ve ürün seçeneklerinizi sunabilirsiniz.

E-Ticaret AkilliFiyat Entegrasyonu

Akillifiyat.com tüketiciler için akıllı alışveriş kapılarını açan bir alışveriş rehberidir. Akillifiyat.com kullanıcılarına ücretsiz bilgilendirme hizmeti sunar. Akillifiyat.com entegrasyonu sayesinde e-ticaret sitenizdeki ürünlerinizin akillifiyat.com da yer almasını sağlayabilirsiniz.

E-Ticaret Kac-Lira Entegrasyonu

www.kac-lira.com Türkiyenin seçkin sanal mağazaları ve aradığınız her çeşit ürüne hızlı ve kolayca ulaşmanızı sağlar.Sizde www.kac-lira.com entegrasyonu sayesinde e-ticaret sitenizdeki ürünleri müşterilerinize kolayca ve anında ulaştırabilirsiniz.

E-Ticaret Cimri Entegrasyonu

Her ay milyonlarca kişinin ziyaret ettiği Türkiye'nin en kapsamlı ürün, fiyat ve mağaza karşılaştırma detaylı ürün özellikleriyle zenginleştirilmiş, geniş ürün kataloğuna sahip olan www.cimri.com da siz de e-ticaret sitenizle yerinizi alın.

E-Ticaret Akakce Entegrasyonu

akakce.com 3 Kasım 2000'den beri bir fiyat arama motoru ve Internet alışveriş rehberi olarak kesintisiz hizmet vermektedir. Amacı, Internet alışveriş sürecinde çok ürün, çok fiyat ve çok seçenek ile alışveriş kararını vermenizi sağlamaktır.Sizde Akakce.com entegrasyou ile beraber e-ticaret sitenizdeki ürünlerin bu sitede yer almasını sağlayabilirsiniz.

Ticari Yazılım Entegrasyonu

Nebim Winner Entegrasyonu

Ticimax e-ticaret sistemi, Nebim Winner ERP programı ile birebir entegre çalışabilmektedir. Nebim Winner da internete açmış olduğunuz tüm stok bilgileri istediğiniz formatta e-ticaret sitenize aktarılır, anlık olarak stoklar güncellenir ve onayladığınız siparişler Nebim Winner programına cariler ile birlikte aktarılır. Tüm detaylı bilgi ve işleyiş için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Nebim V3 Entegrasyonu

Ticimax e-ticaret sistemi, Nebim V3 ERP programı ile birebir entegre çalışabilmektedir. Nebim V3 te internete açmış olduğunuz tüm stok bilgileri istediğiniz formatta e-ticaret sitenize aktarılır, anlık olarak stoklar güncellenir ve onayladığınız siparişler Nebim V3 programına cariler ile birlikte aktarılır. Tüm detaylı bilgi ve işleyiş için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Mikro Entegrasyonu

Ticimax e-ticaret sistemi, Mikro Muhasebe programı ile birebir entegre çalışabilmektedir. Mikroda ki tüm stok bilgileri istediğiniz formatta e-ticaret sitenize aktarılır, anlık olarak stoklar güncellenir ve onayladığınız siparişler Mikro programına cariler ile birlikte aktarılır. Tüm detaylı bilgi ve işleyiş için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Mobil Site Uygulama

Hazır Mobil Site Uygulaması

Ticimax’ın tüm paketleri ile birlikte satın alıp kullanabileceğiniz hazır tasarımlı anında aktif hale gelen mobil site ile mobil cihazlar için tasarlanmış özel arayüzü ile mobilden gelen satışlarınızı arttırın.

Mobil Uyumlu Yönetim Paneli

E-ticaret siteniz her an yanınızda. Mobil arayüze sahip yönetim paneli ile satışlarınızı raporlayın, ürünlerinizi her an yönetin.

Özel Tasarım Mobil Site

Mobil’den gelen ziyaretler git gide artıyor. E-ticaret siteniz ile birlikte mobil sitenizi de özel olarak tasarlatabilirsiniz. Size özel mobil site tasarımları Ticimax’ta.

IPhone, Android, Windows Phone Uygulamaları

E-ticaret siteniz AppStore, GooglePlay, WindowsStorelar’da devam etsin. E-Ticaret siteniz ile birbir entegre çalışan mobil uygulamalar Ticimax’ta sizleri bekliyor.