SADECE İSTANBUL HİZMET VERİYORUZ 🐝 Kurumsal Firmalar : Şahıs - Anonim - Limited
Gürsel Mah Nurtaç Cad No : 90 B Kağıthane İstanbul
0212 294 52 14
0535 352 50 14
9.YIL
İNFLUENCER FENOMEN ÇALIŞMA ŞARTLARI

Kurumsal Hizmetler

Midjourney

Midjourney ekibi Leap Motion'ın kurucularından David Holz tarafından yönetilmektedir.
Kullanıcılar Discord bot komutlarını kullanarak Midjourney ile resimler yaratırlar. Midjourney metinsel açıklamalardan görüntüler oluşturan yapay zeka programının adıdır.
Midjourney'e şu anda yalnızca resmi Discord'larındaki bir Discord botu aracılığıyla botla doğrudan mesajlaşarak veya botu üçüncü taraf bir sunucuya davet ederek erişilebilir.
Görüntü oluşturmak için kullanıcılar ​/imagine​ komutunu kullanır ve bir komut istemi yazar bot daha sonra dört görüntüden oluşan bir set döndürür.
Kullanıcılar daha sonra hangi görüntüleri yükseltmek istediklerini seçebilirler.

Yapay Zeka Prompt Operatörlüğü

Yapay zeka bilgisayar sistemlerinin ve yazılımların insan zekasını taklit etmek veya aşmak için tasarlandığı bir alan olarak tanımlanır.
Promptlar yapay zeka modellerinin öğrenme sürecini hızlandırmak veya belirli bir görevi yerine getirmelerini sağlamak için kullanılır.
Yapay zeka prompt bir yapay zeka modeline önceden tanımlanmış bir girdi veya talimat serisi sağlamak için kullanılan bir terimdir.
Bu teknoloji veri analizi, doğal dil işleme, görüntü tanıma, ses tanıma, robotik ve oyunlar gibi alanlarda kullanılmaktadır.
Yapay zeka günden güne daha da gelişmekte ve hayatımızın birçok alanında kullanılmaktadır.

ChatGPT

ChatGPT OpenAI tarafından geliştirilen bir dil modelidir.
Büyük bir veri kümesi kullanılarak eğitilmiş olan ChatGPT doğal dil işleme alanında son derece başarılı bir şekilde çalışır.
İnsanlarla doğal bir şekilde etkileşim kurabilen bir yapay zeka sistemidir.
ChatGPT'nin amacı kullanıcıların sorularına yanıt vermek, önerilerde bulunmak, sohbet etmek ve diğer iletişim ihtiyaçlarını karşılamaktır.
ChatGPT çok çeşitli konularda bilgi sahibidir ve farklı dil seviyelerindeki kullanıcılarla iletişim kurabilir.
ChatGPT öğrenme yeteneklerini artırmak için karmaşık matematiksel modeller kullanır ve bu sayede insanlara daha akıllıca ve faydalı yanıtlar verebilir.

DALL-E

DALL-E OpenAI tarafından geliştirilen bir yapay zeka modelidir.
İsmi resim yapabilen bir sanatçı olan Salvador Dali ile animasyon yapabilen bir stüdyo olan Pixar'ın birleşimi olan "Dali" ve "Pixar" kelimelerinin birleşiminden oluşur.
DALL-E metin girdilerini ( kelimeleri, cümleleri veya kavramları ) alır ve bu girdilere uygun olarak gerçekçi görüntüler oluşturabilir.
Örneğin, "Kırmızı bir ayı giyen bir kaplumbağa" gibi bir ifadeyi alıp, bu ifadeye uygun olarak gerçekçi bir görüntü oluşturabilir.
DALL-E birçok farklı nesne, hayvan ve kavramın yanı sıra, insanların yapabileceği karmaşık işlemleri bile tasvir edebilir.
DALL-E çeşitli alanlarda kullanılabilir örneğin reklam, moda, oyun, tasarım, eğitim ve sağlık gibi alanlarda.
Bu model insanların hayal güçlerini sınırlayan teknik engelleri ortadan kaldırarak yaratıcı işlerinde yeni olanaklar sunar.
İşinizi E-Ticarete Taşıyın